Aryzta Polska

KIEROWNIK ZMIANY

Od: Aryzta Polska
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

OPIS STANOWISKA

  • zarządzanie produkcją zgodnie z wytycznymi Dyrektora Zakładu
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zgodnie z ustalonym budżetem
  • ustalanie przyczyn powstawania niezgodności wyrobu oraz podejmowanie działań korygujących.
  • współpraca z powiązanymi działami tj.: sprzedaż, zakupy, gospodarka magazynowa, logistyka, zarządzanie produktami, badania i rozwój, jakość
  • utrzymywanie najwyższych standardów jakościowych (HACCP, ISO, BRC)
  • zarządzanie personelem (rozmowy i spotkania z pracownikami, ocena pracownika delegowanie zadań, budowanie zespołu, szkolenia)

WYMAGANIA

  • preferowane wykształcenie wyższe, mile widziana technologia żywności
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w zakresie obsługi systemu SAP (będzie traktowane jako atut)
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych (komunikatywność i asertywność)
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system premiowy
  • pakiet świadczeń dodatkowych – w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej, ZFŚS
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne