Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów. Obecnie poszukujemy kandydatów do przyuczenia na stanowisko:

Kierownik Zmiany

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego, kontrolowanie realizacji dziennego planu produkcyjnego
  • Aktywna współpraca z Dyrektorem Produkcji w celu utrzymania standardów produkcyjnych
  • Dbanie o przestrzeganie procedur przez członków zespołu zgodnie z polityką firmy
  • Dbanie o komunikację wewnątrz zespołu w nawiązaniu do problemów i wymagań
  • Analiza i optymalizacja wydajności, jakości, kosztów i bezpieczeństwa pracy
  • Kontrolowanie warunków pracy i ich zgodności z obowiązującymi przepisami BHP
  • Kontrolowanie sprawności maszyn oraz wyposażenia, zgłaszanie zapotrzebowania na naprawy, konserwację oraz modernizację urządzeń technicznych
  • Analiza i minimalizacja strat w obrębie procesów produkcyjnych na zmianie
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych, reagowanie na pojawiające się problemy dyscyplinarne, sugerowanie rozwiązań
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów
  • Zgłaszanie propozycji usprawnień organizacji pracy
  • Uczestnictwo w projektach oszczędnościowych dla wydziału produkcji

Wymagane kwalifikacje zawodowe:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy w charakterze kierownika zmiany w firmie produkcyjnej- warunek konieczny
  • Umiejętność planowania i organizowania produkcji
  • Znajomość metod i technik produkcji
  • Znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznej
  • Znajomość przepisów BHP
  • Znajomość podstaw statystki oraz pakietu Ms Office
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Praktycznej znajomości nowoczesnych narzędzi i technik oraz narzędzi wspomagających optymalizację procesów z zakresu Lean Manufacturing

Wymagania osobowościowe:

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, rozwiązywania problemów, znajdowania rozwiązań
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność, sumienność
  • Odpowiedzialność
  • Stanowczość w działaniu
  • Punktualność i zdyscyplinowanie
  • Gotowość do ciągłego rozwoju
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem, szczególnie motywowania i delegowania zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huhtamaki Foodservice Sp. z o.o.,

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji,

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na w/w stanowisko prosimy o przesłanie dokumentów za pomocą przycisku "APLIKUJ" do dnia 01.04.2017r.

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne