Opis stanowiska pracy

Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
(miejsce pracy Hajnówka)

Główne zadania i obowiązki:
• nadzór nad procesem produkcji oraz systematycznym wykonywaniem planów produkcyjnych
• dbałość o najwyższą jakość produktu i procesu produkcji
• zarządzanie działaniami zmiany produkcyjnej oraz stały monitoring wskaźników wydajności
• organizacja i utrzymanie stanowisk pracy zgodnie z przepisami BHP
• planowanie i rejestracja czasu pracy

Wymagania

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Znajomość podstawowych zagadnień zwiazanych z czasem pracy i przepisami BHP
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym również w soboty i niedziele
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dokładność

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w kierowaniu grupą osób w zakładzie produkcyjnym

Prezentacja firmy

Producent elementów dla przemysłu meblowego przy użyciu najnowszy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji