Kierownik zmiany – zakład produkcyjny FMCG

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • Organizacja pracy podległego zespołu, podział zadań i kontrola ich realizacji
  • Motywowanie pracowników, prowadzenie ocen rocznych
  • Dbanie o realizację planu produkcyjnego z zachowaniem najwyższych standardów jakości
  • Analiza wyników produkcji
  • Ścisła współpraca z innymi działami np. BHP, UR

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży produkcji żywności)
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany

Oferujemy:

  • Bezpośrednią umowę o pracę u naszego klienta
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i wiele innych)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji aspiracji zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials