Kierownik Zmiany w Restauracji KFC Wołomin

KFC

Wołomin, mazowieckie

KFC
W KFC stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi Goście codziennie wychodzą z naszych restauracji zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Gościom jak najlepsze produkty.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołomin

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to KFC, Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks. Zarządzamy ponad 1000 restauracji i kawiarni, zatrudniając blisko 20 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę „Bring Fun to Life!” dostarczamy naszym klientom wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.amrest.eu.

Kierownik Zmiany w restauracji KFC
Nr ref.: SM/KFC/Wołomin/pracuj/12

Nasza Obietnica:

  • Unikalna kultura firmy -  “Bring Fun to Life “!
  • Praca w dynamicznym, ambitnym Zespole w przyjaznej atmosferze
  • Jeśli tylko Ty sam masz chęć – szansa na międzynarodową karierę
  • System bonusów rozliczany na bazie miesięcznej
  • Oferujemy Ci bogatą ofertę systemu kafeteryjnego

Twoje zadania:

  • Zapewnianie 100% satysfakcji naszych Gości poprzez dostarczanie produktu i obsługi o najwyższej jakości
  • Prowadzenie zmian w restauracji na najwyższym poziomie
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Budowanie zespołu - motywowanie i docenianie, tak, by osiągnął doskonałość operacyjną

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z Gościem(najlepiej w branży gastronomicznej)
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Umiejętność pracy w zespole

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się
z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”
Administratorem danych  jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z  bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź www.praca.kfc.pl i poznaj nas bliżej.