KIEROWNIK ZMIANY W KAWIARNI

Baltona S.A.

Poznań, wielkopolskie

Lotnisko Poznań - Ławica

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Zatrudniamy do naszej kawiarni zlokalizowanej w Porcie Lotniczym w Poznaniu

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i miesięczna premia za realizację celów
  • Atrakcyjny pakiet ponad 15 benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie multisport, ubezpieczenia na życie, zniżki na napoje i dania oraz wiele inne)
  • Zajęcia z języka angielskiego w ramach nowoczesnej platformy językowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur grupy
  • Szkolenia baristyczne, latte art., coffee in good spirits
  • Praca w nowoczesnych kawiarniach, należących do SCA
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Bardzo dobra atmosfera w pracy

Zakres obowiązków

  • Współuczestnictwo w nadzorowaniu działań związanych z funkcjonowaniem punktu gastronomicznego zgodnie ze standardami Firmy.
  • Współuczestnictwo w realizowaniu celów sprzedażowych i biznesowych
  • Koordynowanie zadań i organizowanie pracę zmiany.
  • Dbanie o jakość oferowanych produktów oraz jakość obsługi gości.
  • Dbanie o odpowiedni przepływ informacji w ramach podległego zespołu.
  • Wspieranie obsługę klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie gastronomii na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna wiedza w zakresie kierowania zespołem.
  • Umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery, życzliwość i uprzejmość.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra znajomość Excela.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.