Kierownik Zmiany w kawiarni Starbucks Szczecin

Starbucks

Szczecin, zachodniopomorskie

Starbucks

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: SSV SBX/Szczecin/infopraca08

Nasza Obietnica:

  • Unikalna kultura “Bring Fun to Life”, bez polityki i biurokracji
  • Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
  • Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
  • Troska i docenianie pracowników

Twoje zadania:

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie 100% satysfakcji klientów poprzez dostarczanie produktu i obsługi o najwyższej jakości
  • Budowanie zespołu - motywowanie i docenianie, tak by osiągnął doskonałość operacyjną

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub w prowadzeniu samodzielnych projektów, lub związane z działalnością w organizacjach studenckich
  • Doświadczenie w pracy z klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach
  • Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty

Jeśli podoba Ci się nasza oferta aplikuj już teraz!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Administratorem danych  jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z  bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.