Kierownik Zmiany w Dziale Utrzymania Ruchu

STOKSON Sp. j.

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • Zapewnienie ciągłości pracy urządzeń technicznych,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi montażowe oraz instalacyjne,
  • Dbałość o właściwy stan techniczny infrastruktury zakładowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu technicznym,
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • Uprawnienia grupy G1, G2, G3 w zakresie eksploatacji i dozoru,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu pracowników
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w prężenie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet socjalny - bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1396,60 zł brutto,
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,
  • Możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego,
  • Szkolenia branżowe,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,
  • Dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Bonus świąteczny i urodzinowy.

Prezentacja firmy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna