Kierownik zmiany w centrum dystrybucji (m/k)

Trenkwalder Polska

Zgierz, łódzkie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Zgierz
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za zarządzanie centrum magazynowo-dystrybucyjnym: procesami logistycznymi, instalacjami technicznymi, procesami obsługi klienta w zakresie magazynowania, dystrybucji oraz transportu,
  • aktywny udział w rozwijaniu centrum dystrybucyjnego poprzez ciągłe doskonalenie procesów operacyjnych,
  • koordynacja realizacji zleceń klientów zewnętrznych i wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem wskaźników jakościowych oraz rentowności,
  • zarządzanie podległym zespołem oraz wsparcie w osiąganiu celów operacyjnych i jakościowych,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją magazynową oraz powierzonym sprzętem.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze logistyki na zbliżonym stanowisku, powiązanym z zarządzaniem obszarem operacji logistycznych,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie koordynowania pracy magazynu/centrum dystrybucyjnego z branży IT, RTV, AGD oraz obsługi kanału e-commerce,
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek logistyka, zarządzanie przedsiębiorstwem),
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników (70+) oraz budowaniu sprawnie działającego zespołu w centrum logistycznym,
  • umiejętność sporządzania budżetu i zarządzania poprzez koszty i cele,
  • silna orientacja na cel oraz umiejętności liderskie,
  • znajomość systemów zarządzania magazynem i przedsiębiorstwem, - znajomość pakietu Office (w szczególności MS Excel),
  • gotowość do pracy w nienormowanym czasie,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - minimum B2.
Oferujemy:
  • aktywny udział w budowaniu i rozwijaniu nowego centrum dystrybucyjnego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • miejsce pracy: Stryków
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - nie przez agencję pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.