kierownik zmiany / technolog (branża mleczarska)

OTTO Work Force

Chodzież, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Chodzież

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji stałych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany/Technolog (branża mleczarska)

Miejsce pracy: 64-600 Chodzież (województwo wielkopolskie)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Planowanie i koordynowanie produkcji,
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • Zarządzanie podległym zespołem.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu technologii (mile widziane technologii mleczarstwa),
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany (również w weekendy), a w okresach zwiększonej produkcji na 3

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.