Kierownik zmiany- Sosnowiec

During Polska Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 10919 poszukuje dla swojego klienta - dużej firmy logistycznej, osób zainteresowanych pracą na stanowisku Kierownika zmiany.

Sosnowiec - Kierownik zmiany

Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja podziału pracy dla podległego personelu produkcji na zmianie,
  • przejmowanie zmiany oraz odpowiedzialność za zdanie zmiany,
  • zarządzanie i nadzorowanie pracą liderów, ustawiaczy procesu wtrysku i operatorów produkcji,
  • prowadzenie szkoleń pracowników na stanowiskach pracy,
  • odpowiedzialność za terminową realizację planu produkcyjnego,
  • raportowanie wyników,
  • motywowanie i wspieranie podwładnych w celu osiągnięcia założonych celów oraz poziomu efektywności,
  • zapewnienie efektywnego wykorzystania maszyn, urządzeń, materiałów, czasu, energii,
  • bieżący nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,
  • dbanie o porządek w obszarze produkcji oraz na całym zakładzie zgodnie z zasadami.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość norm ISO/TS 16949,
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku,
  • znajomość systemów klasy ERP,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie przełożonych,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość długofalowej współpracy.

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria