Kierownik Zmiany Produkcyjnej

HRK S.A.

Oława, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Zmiany ProdukcyjnejMiejsce pracy: Oława

Zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych podczas zmiany (15-20 osób);
  • organizacja i koordynacja codziennych zadań działu produkcji podczas zmiany;
  • sprawna komunikacja podczas przejęcia zmiany oraz przeprowadzanie fizycznej inspekcji linii;
  • nadzór nad jakością, efektywnością i bezpieczeństwem procesów produkcyjnych;
  • odpowiedzialność za kontrolowanie warunków pracy i podnoszenie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy;
  • koordynacja programu wewnętrznych szkoleń stanowiskowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem pracowników produkcyjnych (mile widziane w przemyśle spożywczym);
  • min. wykształcenie średnie;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • doświadczenie w środowisku pracy nastawionym na słuchanie pracowników oraz inwestowanie w ich rozwój;
  • umiejętność usprawniania obszarów bezpieczeństwa;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • premię kwartalną uzależnioną od wyników całego zakładu;
  • pakiet benefitów (karta sportowo-kulturalna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatki za dojazdy do pracy, dodatek za pracę na drugich zmianach).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.