Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • nadzorowanie i koordynowanie procesów zachodzących na zmianie produkcyjnej ,
  • nadzór nad realizacją zleceń zgodnie z założonymi planami produkcyjnymi,
  • kierowanie podległymi pracownikami w sposób zapewniający wysoką wydajność i jakość produkcji oraz wysoką dyscyplinę pracy,
  • dokonywanie bieżącej oceny podległych pracowników,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP na zmianie produkcyjnej.

WYMAGANIA:

  • umiejętność zarządzania ludźmi: planowanie pracy, motywowanie, kontrolowanie i ocena,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
  • umiejętność stosowania narzędzi jakościowych np. diagram ISHIKAWY, diagram Pareto,
  • dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym/ czterozmianowym),
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie zawodowe w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia elektryczne do 1kV,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • m.in. świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)
  • miejsce pracy: Łódź (Dąbrowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.