Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Michael Page

Częstochowa, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla notującej ciągły rozwój firmy z branży FMCG poszukujemy osób na stanowisko Kierownika Zmiany. W organizacji w ostatnim czasie zaszły znaczące zmiany w charakterze finansowania, które pozytywnie wpływają na jej wzrost.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Efektywne oraz skuteczne zarządzanie zespołem produkcyjnym (operatorzy, brygadziści, ustawiacze);
* Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego oraz jego właściwym przebiegiem zgodnym ze standardami firmy i instrukcjami pracy;
* nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
* Motywować podległych pracowników do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych;
* Formułowanie raportów swojej pracy oraz osób bezpośrednio podległych;
* definiowanie i wdrażanie czynności naprawczych przy opóźnieniach w stosunku do planów produkcyjnych;
* nadzór nad przestrzeganiem procedur dotyczących jakości produkcji;
* wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing.

Profil kandydata

* Umiejętność organizowania i planowania produkcji;
* Umiejętność kierowania zespołem - powyżej 100 pracowników;
* Znajomość metod i technik produkcji;
* Znajomość zasad zarządzania jakością;
* Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku nadzorowania działu / jednostki produkcyjnej;
* Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne;
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku);
* Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz narzędzi Lean Manufacturing.

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji notującej wzrosty produkcji na przełomie 2 ostatnich lat;
* wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii oraz ubezpieczeniem grupowym;
* dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. paczki świąteczne);
* miejsce wykonywania pracy: okolice Częstochowy;
* praca dostarczająca wyzwań zawodowych.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Częstochowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page