Kierownik zmiany produkcyjnej

Hays Poland

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Hays Poland

Bielany Wrocławskie
NR REF.: 1146325

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, zlokalizowanej na Bielanach Wrocławskich, poszukujemy Kandydata, który dołączy do struktur firmy na stanowisko Kierownika zmiany (system 3-zmianowy).

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem ok. 15 osobowym
  • zapewnienie optymalnego i terminowego przebiegu produkcji zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa, standardów jakościowych i norm środowiskowych
  • nadzorowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych zgodnie z wytycznymi jakościowymi
  • monitorowanie procesów produkcyjnych i wdrażanie środków korekcyjnych w przypadku awarii oraz odchyleń
  • kontrolę i dokumentację procesów przezbrajania i czyszczenia, awarii, przestojów i odchyleń w zakresie parametrów procesowych
  • zapewnienie ekonomicznego oraz optymalnego pod względem technicznym wykorzystania maszyn, urządzeń, instalacji i narzędzi
  • monitorowanie personelu działu produkcji oraz maszyn produkcyjnych pod kątem wydajności (jakość oraz ilość)
  • określanie zapotrzebowania na szkolenia oraz szkolenie pracowników działu produkcji w porozumieniu z kierownikiem produkcji

Wymagania:
  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym (poniedziałek – piątek)
  • znajomości narzędzi LEAN
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
  • zdyscyplinowanie, sumienność i systematyczność

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, dodatek do dojazdów do pracy oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, kafeteria).

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy