Opis stanowiska pracy

-Organizowanie pracy członków zespołu produkcyjnego
-Aktywny udział w uruchamianiu nowego zakładu i wdrażaniu nowych projektów
-Wspieranie systemu ciągłego doskonalenia produkcji wg założeń lean manufacturing
-Utrzymywanie wysokiej jakości i produktywności

Wymagania

-Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
-Min.3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem pracowników w firmie produkcyjnej
-Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się
-Zdolności organizacyjne i przywódcze
-Odpowiedzialność i komunikatywność
-Przestrzeganie zasad 5S
-Chęć do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Szkolenia profesjonalne jaki i dotyczące rozwoju osobistego

Prezentacja firmy

Firma SRG GLOBAL Bolesławiec Sp. z o.o. to jeden z największych światowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji