Kierownik Zmiany Produkcji na wydziale Spawalni

Doradztwo Personalne SET

Płock, okolice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta Producenta innowacyjnych rozwiązań w budownictwie kontenerowym i modułowym aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kierownik zmiany Produkcji na wydziale Spawalni

Miejsce pracy: Płock i Okolice

Do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należało:

  • Zarządzanie zmianą produkcyjną w systemie 3-zmianowym,
  • Planowanie i koordynowanie produkcji Wydziału Spawalni
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego,
  • Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji,
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • Organizacja pracy działu i nadzór nad pracownikami,
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację produkcji,
  • Odpowiedzialność za jakość, koszty, bezpieczeństwo pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie technicznie lub wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenia i znajomość zagadnień technologii spawania
  • Praktyczna wiedza z obszaru Lean Manufacturing,
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji,
  • Umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis