Opis stanowiska pracy

Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim obecnym pod marką DIAMANT. Stale rozwijamy się, stosujemy innowacyjne rozwiązania a jednocześnie jesteśmy silnie zakorzenieni w polskiej tradycji cukrownictwa. To z niej czerpiemy naszą siłę i wiedzę o tym, jak produkować najlepszy cukier.

Obecnie, do Fabryki w Środzie Wlkp. poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik zmiany /Mistrz działu remontowego

Główne zadania:

  • Nadzór nad ciągłością przebiegu procesu technologicznego;
  • Nadzór nad rytmicznym i bezawaryjnym utrzymaniem ruchu w obrębie całego procesu technologicznego;
  • Bieżący nadzór nad zachowaniem ustalonych parametrów produkcyjnych;
  • Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów;
  • Kontrola i nadzór nad usunięciem awarii i ich skutków;
  • Rozliczenie i nadzór zużycia surowców, środków pomocniczych do produkcji;
  • Nadzór i kontrola nad zespołem pracowników w obrębie ciągu technologicznego;
  • Nadzór i kontrola nad sprawnym działaniem wszystkich maszyn i urządzeń technologicznych;
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń;
  • Planowanie remontów maszyn i urządzeń oraz inwestycji na powierzonym obszarze cukrowni;
  • Realizacja i nadzór nad wykonaniem remontu oraz inwestycji;
  • Nadzór nad realizacją prac remontowo – budowlanych zleconych firmom zewnętrznym;
  • Opracowanie i kontrola realizacji budżetu remontowego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min średnie techniczne (mechaniczne lub pokrewne)
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (również fachowego), w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zdolności przywódcze oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy na stanowisku (gruntowne zapoznanie z technologią produkcji cukru)
  • Samodzielność i możliwość proponowania własnych rozwiązań
  • Realny rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego do dnia 29 maja 2015 r.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Grupa Pfeifer & Langen w Polsce, to czołowy producent cukru w Eur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca