Kierownik zmiany / Kierownik produkcji

BIURFOL Sp. z o.o.

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

BIURFOL - przedsiębiorstwo o 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych z folii PCV oraz PP.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: 87-100 Toruń

Jeden z największych w kraju producentów artykułów biurowych i szkolnych z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY

Zadania:
· prowadzenie procesów produkcyjnych
· planowanie produkcji
· kontrola jakości
· rozliczanie wydajności
· współpraca z Działem Handlowym
· delegowanie zadań i obowiązków pracownikom
· koordynacja poszczególnych działów
· nadzór nad efektywnością produkcji i wykorzenianiem surowców
· poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Oczekujemy:
· wykształcenia technicznego
· doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu grupą osób
· komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
· inicjatywy i samodzielności w działaniu
· kreatywności i poszukiwania nowych rozwiązań

Oferujemy:
· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· pracę w stabilnej firmie
· dodatkowe profity w postaci kart medycznych, rekreacyjnych, żywieniowych

Informacje dodatkowe:
· dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży poligraficznej, opakowaniowej, drukarskiej, przetwórstwa tworzyw sztucznych
· mile widziana osoba z Torunia lub okolic