Kierownik zmiany gastronomii

AP Uniapol Development

Poznań, Swadzim, wielkopolskie

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150.

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań, Swadzim

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem Pracowników (branża gastronomiczna),
  • delegowanie zadań,
  • ustalanie grafików.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • doświadczenie na powyższym stanowisku,
  • zaangażowanie.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,
  • umowa o pracę,
  • możliwość awansu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.