Kierownik Zmianowy Produkcji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Gniezno

Zadania:

- Rozdzielanie zadań pracownikom produkcji i organizacja ich pracy
- Bieżący nadzór nad procesem produkcji
- Współpraca z innymi działami

Oferujemy:

- Współpracę na podstawie umowy o pracę
- Pracę w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem
- Możliwość rozwijania posiadanych umiejętności

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Minimum dwuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
- Znajomość zasad zarządzania procesami produkcji
- Znajomość technologii obróbki blach
- Mile widziane doświadczenie w zakresie Lean Manufacturing
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: