MH Warszawa Sp. z o.o.
METROHOUSE - Kierownik Zespołu
Metrohouse jest największą siecią franczyzową na rynku nieruchomości w Polsce – częścią węgierskiego holdingu Duna House. Każdego roku przeprowadzamy kilka tysięcy transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości na terenie całego kraju, świadcząc również usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego.

W związku z dalszym rozwojem struktur Działu Sprzedaży Nieruchomości poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku

Kierownik Zespołu

Miejsce pracy: Wrocław

Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

Zadania:

  • współtworzenie, zarządzanie oraz szkolenie zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów
  • rekrutacja i wdrożenie nowych pracowników na stanowisko agenta nieruchomości
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, negocjacji
  • organizacja i nadzorowanie pracy zespołu
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, zgodnie z obowiązującymi standardami
  • monitorowanie rynku nieruchomości
  • nadzór nad realizacją budżetu
  • nadzór nad realizacją transakcji

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub predyspozycji menedżerskich
  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i zespołu
  • samodzielności, operatywności i odpowiedzialności w realizacji zadań
  • wysokiej motywacji w osiąganiu celów
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako doradca nieruchomości
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji
  • szkolenia branżowe przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje menedżerskie
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników zespołu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Czekamy na Ciebie - aplikuj!