_Klient infoPraca.pl
Nasza firma jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi klienta oraz oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Kierujemy się m.in. takimi wartościami jak innowacyjność, praca zespołowa i profesjonalizm.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Zespołu

Miejsce pracy: Poznań, Kalisz, Piła

Zadania:

  • Skuteczne zarządzanie zespołem, poprzez jego rozwój i motywowanie
  • Prowadzenie działań mających na celu rozwój sprzedaży przez wdrażanie strategii sprzedażowej, realizację planów oraz stały rozwój bazy klientów
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej, planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu
  • Zapewnienie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • Realizowanie celów stawianych przed zespołem

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach związanych ze sprzedażą
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji oraz selekcji
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń oraz planowania pracy własnej i zespołu
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej, zgodnie z osobistymi preferencjami
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz wdrożenie do pracy
  • Wsparcie finansowe na początku współpracy
  • Samodzielność w planowaniu i realizacji zadań