Kierownik Zespołu

Aviva Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

    • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu

    • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

    • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu

    • dbanie o jakość sprzedaży

Naszym Menedżerom oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania

    • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

    • profesjonalny system szkoleń menedżerskich

    • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

 Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

    • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej

    • doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu

    • wyższe wykształcenie

    • inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!