Opis stanowiska pracy

KIEROWNIK ZESPOŁU

Rejon : Bydgoszcz i okolice

PROFIT PLUS za główne zadanie stawia sobie upraszczanie życia przedsiębiorcom. Bazując na doświadczeniach wyniesionych z pracy w środowisku korporacyjnym i osobistych kontaktach biznesowych, udało nam się wypracować i przygotować ofertę usług wspierających przedsiębiorców w ich codziennych zmaganiach z biurokracją, płynnością finansową i rozwojem. Jesteśmy liderem na rynku oferujący produkt znacząco obniżający koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Naszą aspiracją jest stworzenie najlepszej organizacji sprzedażowej w Polsce. Dlatego intensywnie inwestujemy w dobór i rozwój naszych pracowników, którzy w krótkim czasie mogą stać się integralną częścią naszego zespołu oraz firmy. W związku z rozszerzaniem działalności i rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Na tym stanowisku bardzo pomocne mogą się okazać:

- umiejętność budowania małych i średnich zespołów handlowych

- wiedza o zasadach funkcjonowania mikro, małych i średnich firm w polskich warunkach

- szerokie kontakty w środowisku małych i średnich firm

- zdolności komunikacyjne i otwartość na innych ludzi
- znajomość dobrych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zasad ich praktycznego zastosowania

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
- rzetelne podejście do dbania o dobre relacje z klientami
- samodyscyplina w codziennej pracy
- mile widziane doświadczenie w branży doradztwa podatkowego, finansowego, ubezpieczeniowego lub podobnych

Oferujemy

Korzyści z podjęcia współpracy z nami:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników pracy

- wsparcie rozwoju osobistego
- pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i kompetencji
- program profesjonalnych szkoleń
- możliwość uczestniczenia w sprzedaży unikalnego na polskim rynku produktu
- warunki współpracy z nami dają szeroką możliwość samodzielności w działaniu
- niestresującą i miłą atmosferę w pracy
- osoby kreatywne, z inicjatywą mają realny wpływ na rozwój organizacji

Wymagania

Obowiązki

Co należy robić aby praca była przyjemna i dobrze płatna:

- budować profesjonalny zespół złożony z Doradców Biznesowych Klienta

- wspierać zespół handlowy w negocjacjach i sprzedaży

- wykorzystywać swoje wcześniejsze doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów
- umiejętnie wykorzystywać potencjału zespołu handlowego do osiągania założonych celów
- budować pozytywny odbiór i wizerunek firmy
- utrzymywać dobre relacje z klientami

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

PROFIT PLUS za główne zadanie stawia sobie upraszczanie życia przedsiębi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca