Klient infoPraca.pl

KIEROWNIK ZESPOŁU

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy:

Nasza firma jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Naszym Klientom zapewniamy najwyższe standardy obsługi oraz nowoczesne produkty dopasowane do ich potrzeb. Pracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia ponoszące umiejętności zawodowe oraz atrakcyjne świadczenia. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Zespołu

Zadania:

  • Skuteczne zarządzanie zespołem, poprzez jego rozwój i motywowanie
  • Prowadzenie działań mających na celu rozwój sprzedaży przez wdrażanie strategii sprzedażowej, realizację planów oraz stały rozwój bazy klientów
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej, planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu
  • Zapewnienie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • Realizowanie celów stawianych przed zespołem

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach związanych ze sprzedażą
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji oraz selekcji
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń oraz planowania pracy własnej i zespołu
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej, zgodnie z osobistymi preferencjami
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń oraz wdrożenie do pracy
  • Wsparcie finansowe na początku współpracy
  • Samodzielność w planowaniu i realizacji zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.