Kierownik zespołu w dziale Maszyn i Robotów

Encon Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- zarządzanie pracą zespołu technicznego,

- dobór rozwiązań technicznych i ustalanie standardów technicznych,

- programowanie, uruchamianie maszyn i rozwiązań zrobotyzowanych,

- opracowywanie dokumentacji funkcjonalnej,

- wsparcie techniczne klientów.

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu, programowaniu, uruchamianiu maszyn i rozwiązań zrobotyzowanych.

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów.

- wykształcenie wyższe techniczne,

- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej i swobodną komunikację w kontaktach zawodowych,

- umiejętność pracy w zespole, rzetelność i odpowiedzialność,

- prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość dynamicznego rozwoju w wybranym kierunku

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie na umowę o pracę

- elastyczne godziny pracy

- ciekawe projekty i wyzwania techniczne

Prezentacja firmy

Encon Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i realizacją systemów z zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne