Kierownik Zespołu Testów

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i organizowanie pracy zespołu,
  • zarzadzanie procesem związanym z przyporządkowaniem inicjatyw do poszczególnych wydań w harmonogramie IT,
  • organizacja spotkań umożliwiających komunikację i koordynowanie działań pomiędzy zespołami zaangażowanymi w proces wydań,
  • koordynowanie tworzenia planu testów dla poszczególnych zadań,
  • raportowanie przebiegu procesu gromadzenia dokumentacji niezbędnej do prawidłowego wdrożenia wydania,
  • kontrola terminowości oraz eskalacja braku dotrzymania terminów,
  • doprecyzowanie zakresu testów,
  • potwierdzenie poprawności obszarów/osób przypisanych do poszczególnych zadań wdrażanych w danym Wydaniu,
  • tworzenie przypadków testowych oraz 2 linia obsługi zgłoszeń w ramach Zespołu Testów,
  • kontrola dostarczenia dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia testów,
  • rozwiązywanie problemów wstrzymujących prace podczas jak i przed rozpoczęciem testów,
  • rozwój środowisk wspomagających prace związane z testami,
  • zapewnienie komunikacji między uczestnikami/zespołami podczas testów,
  • koordynowanie udzielenia akceptacji po zakończeniu testów zadań w systemach do tego wskazanych,
  • raportowanie przebiegu testów, eskalacja zagrożeń wstrzymujących testy, jak również zagrożeń nie wykonania testów w wyznaczonym terminie,
  • szacowanie i wycena pracochłonności.

Wymagania:

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem testerów oprogramowania,
  • umiejętność organizowania pracy przy zachowaniu terminowości i jakości powierzanych zadań,
  • umiejętność tworzenia i kontroli KPI dla zespołu testerów,
  • umiejętności rekrutacyjne nowych członków zespołu,
  • znajomość systemów: Jira, Confluence, Front Range, MS Office, narzędzi do automatyzacji testów oraz do śledzenia postępów prac projektowych,
  • analityczne i logiczne myślenie, zaangażowanie, orientacja na cel, decyzyjność, komunikatywność,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • inicjatywa i odpowiedzialność,
  • dokładność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.
Devire Devire Devire Devire