Opis stanowiska pracy

Powiększamy liczbę naszych Oddziałów i planujemy otwarcie nowej placówki w Inowrocławiu! W związku z tym, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik Zespołu sprzedaży.

Zakres obowiązków:
- Zbudowanie od postaw Zespołu Doradców Klienta
- Koordynacja pracy podległego zespołu
- Realizacja celów biznesowych i planów sprzedażowych
- Codzienna współpraca z doradcami oraz koordynatorem
- Motywowanie podległego zespołu
- Wdrażanie nowych osób do pracy
- Szkolenia produktowe i sprzedażowe
- Raportowanie bieżącej realizacji procesów oraz wyników finansowych sprzedaży

Nasza oferta:
- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa+prowizja)
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Dynamiczne środowisko pracy
- Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych tj. laptop, telefon komórkowy oraz samochód służbowy
- Dofinasowanie nauki języka obcego

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych (kredyt gotówkowy)
- Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników
- Umiejętność motywowania zespołu do osiągania wyznaczonych celów
- Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
- Zorientowanie na cel
- Praktyczna znajomość pakietu MS Office
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą niezależnych doradców finansowych z ponad 8-letnim doświa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premia, dofinansowanie nauki języka obcego
Branża / kategoria:
Praca Bankowość