Kierownik Zespołu Ryzyka Kredytowego

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, prestiżowej instytucji finansowej charakteryzującej się stabilną pozycją na rynku i dynamicznym tempem wzrostu, poszukujemy Kandydata/Kandydatki, który posiada umiejętności analityczne oraz zarządcze, na stanowisko:

Kierownik Zespołu Ryzyka KredytowegoMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Obsługa procesu akceptacji kredytowej w zakresie oceny ryzyka transakcji typu retail oraz małych i średnich przedsiębiorstw zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
  • Podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji;
  • Organizacja pracy w zespole i ustalanie priorytetów realizowanych zadań;
  • Ocena jakości pracy analityków;
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi usprawniających proces akceptacji;
  • Udział w projektach wewnętrznych i zewnętrznych  z zakresu ryzyka kredytowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem analityków;
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze analizy kredytowej podmiotów gospodarczych;
  • Wykształcenia wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, bankowość);
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność;
  • Nastawienie na cel;
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie;
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.