Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca obsługa sekretariatu - rejestracja korespondencji oraz faktur, obsługa centrali telefonicznej, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowania biura.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji, archiwizowanie dokumentacji firmy.
  • Obsługa spotkań i konferencji.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Bieżące wsparcie działań Kierownictwa oraz pracowników firmy.
  • Opracowywanie dokumentów i zestawień w zakresie administracyjnym i handlowym.
  • Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, MS Outlook i Power Point),
  • dokładność i rzetelność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków z nastawieniem na efekt,
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi,
  • czynne prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • perspektywy rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole.

Co oferuję Viktech:

Skandynawską kulture pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do twojego doswiadczenia. Praca w fajnym miedzynarodowym zespole ludzi sluzacych pomoca. W zależności od projektów elestyczne godziny pracy między godziną 7 a 18.

Aplikacja na stanowisko:

CV (w wersji angielskiej)

Prezentacja firmy

O Viktech<br/><br/>Viktech jest firmą rekrutacyjną, świadomą znac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne