Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Planowanie, zarządzanie i koordynacja projektów IT
  • Dostarczanie rezultatów projektu w uzgodnionym zakresie, czasie i budżecie
  • Tworzenie i dostarczanie wymaganej dokumentacji
  • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami IT
  • Znajomość technologii i produktów Oracle (w szczególności EBS, SOA, ADF)
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów IT w całym cyklu życia (od URS do utrzymania)
  • Znajomość procesów biznesowych w przemyśle farmaceutycznym
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność i nastawienie na potrzeby klientów wewnętrznych
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, elastyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • Wynagrodzenie adekwatne do stawek rynkowych oraz posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego