Kierownik Zespołu Programistycznego

Agencja Zatrudnienia KS Service

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

OBOWIĄZKI

  • Koordynowanie prac zespołu programistycznego
  • Udział w projektowaniu oprogramowania
  • Rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe w specjalności: Informatyka lub pokrewnych
  • doświadczenie w pracy zgodnie z metodyką Agile
  • doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania .Net
  • doświadczenie w programowaniu zgodnie z wzorcem MVC lub MVVM
  • znajomość C#
  • znajomość ASP.Net
  • znajomość SQL oraz zagadnień bazodanowych
  • umiejętność programowania zgodnie z technikami ORM
  • doświadczenie w pracy z narzędziami kontroli wersji (Git, svn)
  • znajomość Entity Framework
  • znajomość zasad Test Driven Development
  • znajomość JQuerty, Javascript, CSS
  • znajomość Angular 2
  • znajomość WCF
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w koordynowaniu zespołu programistycznego
  • umiejętności organizacyjne
  • silna motywacja w realizacji wytyczonych celów

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię miesięczną
  • Codzienne przekąski na koszt firmy
  • Indywidualną ścieżkę szkoleniową
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy