ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, istnieje już 25 lat. Jesteśmy liderem na rynku ochrony informacji. Tworzymy ciekawe i skuteczne produkty w oparciu o najnowsze technologie. Oferujemy zarówno rozwiązania sprzętowe, aplikacyjne, architektury systemów IT oraz wdrożeń. Stale rozwijamy zakres naszej działalności. W związku z rozwojem istniejącego Oddziału Wrocław poszukujemy osób do nowotworzonego zespołu programistów.

Kierownik Zespołu Programistów

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Organizacja pracy zespołu developerów
  • Planowanie i weryfikacja prac/zadań deweloperów we współpracy z innymi działam i zespołami
  • Wdrażanie dobrych praktyk programistycznych, procesów, repozytoriów i narzędzi usprawniających pracę,
  • Współtworzenie koncepcji architektonicznej projektów/systemów,
  • Dbanie o wysoką jakość dostarczanego oprogramowania (wydajność, poprawna architektura kodu, jednolite zasady tworzenia kodu),
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień pracy w oparciu o analizę dotychczasowych procesów,
  • Czynny udział w procesach rekrutacyjnych dedykowanych Zespołowi,
  • Analizowanie i ocenianie wyników pracy zespołu,
  • Motywowanie i dbanie o rozwój podległych pracowników.

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności liderskie,
  • Doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu zadań programistycznych w projektach o dużym stopniu złożoności,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z nowoczesną architekturą aplikacji (desktop / web/ aplikacje serwerowe)
  • Bardzo dobra znajomość co najmniej jednej z platform: .NET Framework / .NET Core / Java
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobre umiejętności przywódcze, umiejętności organizacyjne i czasowe, umiejętności podejmowania decyzji
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Mile widziane:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux / Windows
  • Znajomośc zagadaniem z dziedziny DevOps

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy dużych, ciekawych projektach
  • stabilną formę zatrudnienia
  • możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin, w układzie dostosowanym do zajęć (min. 4/5 etatu)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multibenefit/Multisport
  • możliwość dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • możliwość udziału w szkoleniach
  • doskonałą atmosferę pracy