Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Zespołu Produkcyjnego będzie odpowiadać za:
• organizację i kontrolę działań związanych z produkcją na danej zmianie, w tym analizowanie wyników produkcji, zarządzanie obsadą stanowisk, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych.

Zakres obowiązków:
• budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu oraz zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników
• realizację planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i jakości
• zapewnienie ciągłości produkcji z zakresu zaopatrzenia w niezbędne surowce oraz zasoby ludzkie
• tworzenie harmonogramów produkcyjnych w porozumieniu z działem sprzedaży
• ścisła współpraca z działami : zakupów, kooperantami.
• prowadzenie procesów reklamacyjnych (analizy, oceny, przygotowanie dokumentacji reklamacyjnych)
• nadzór nad dokumentacją techniczną
• kontrola jakościowa produkcji w toku
• koordynacja działań związanych z utrzymaniem ruchu ( konserwacja maszyn, usuwanie usterek, prowadzenie rejestrów)

Wymagania

• wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
• co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji, planisty produkcji (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży metalowej )
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
• doświadczenie w pracy na oprogramowaniu wspomagającym produkcję ( klasa ERP)
• umiejętność budowania dynamicznego i innowacyjnego zespołu, wyznaczania celów i ich sprawnej realizacji
• znajomość rysunku technicznego

Prezentacja firmy

FIRMA MIK-STAL STALOWE SERWIS CENTRUM <br/>WYPALANIA BLACH, PREFABRYKAC... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
a następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji