Kierownik Zespołu Poznań - BNB Investment

BNB Investment Sp. z o.o.

Poznań, 61-843, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pamiętaj nie skreślamy nikogo ponieważ to my wiemy jak nauczyć zawodu.

BNB Investment w związku z tworzeniem kolejnego oddziału poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Zespołu. Przed osobami, które otrzymają szansę pracy na tym stanowisku otwiera się możliwość bardzo dynamicznego rozwoju zawodowego. W spektrum naszego działania znajduje się większość produktów finansowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

W dbałości o najlepszy serwis klienta, stawiamy na profesjonalizm naszych doradców organizując specjalistyczne programy szkoleń, kursy i warsztaty, których celem jest ciągłe doskonalenie się w zakresie wiedzy o rynku finansowym, nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych oraz umiejętnościach interpersonalnych potrzebnych do profesjonalnej obsługi klienta .

Opis stanowiska:

• Budowa nowego zespołu.
• Kolejno: zarządzanie podległym zespołem przedstawicieli (rekrutowanie,
planowanie, organizowanie pracy zespołu, motywowanie zespołu)
• Projektowanie i modyfikowanie procesów sprzedaży.
• Opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży produktów i usług
• Współtworzenie strategii rozwoju Firmy.

Oferujemy:

• Atrakcyjną pracę w dynamicznym zespole.
• System wynagrodzenia złożony z części stałej i prowizyjnej.
• Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku otwarcia własnej placówki.
• Pracę w młodym i zgranym zespole.
• Indywidualną opiekę ułatwiającą szybkie osiąganie wyników
• Narzędzia do realizacji celów sprzedażowych – wsparcie marketingowe, telefon komórkowy, CRM itp.
• Dostęp do skutecznych metod pozyskania Klientów
• Szkolenia wdrażające do firmy .
• Praca w biurach klasy A.
• Wsparcie Call Center.
• Bardzo wysoka prowizja od własnej sprzedaży od 40 - 65 %.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie min. Średnie.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min 5 miesięczne.
• Wysoka kultura osobista, bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.
• Dynamizm i zorientowanie na cel.
• Samodzielność i przedsiębiorczość.

Prezentacja firmy

Przed osobami, które otrzymają szansę pracy na tym stanowisku otw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak 5000 zł
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca