Kierownik Zespołu Płac

Klient InfoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie prawidłowego naliczania wynagrodzeń w świetle obowiązujących przepisów i regulaminów
  • zapewnienie prawidłowego prowadzenia administracji i dokumentacji kadrowo-płacowej regulowanej przepisami Prawa Pracy
  • nadzór nad rejestracją pracowników w ZUS, zgłaszaniem wszelkich zmian danych osobowych i adresowych pracowników
  • zapewnienie właściwej analizy dotyczących wskaźników płacowych i personalnych
  • nadzór nad sporządzaniem deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • sporządzanie raportów i analiz dla Zarządu

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów Prawa Pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
  • biegła znajomość programu kadrowo-płacowego Optima w zakresie modułów kadry i płace
  • znajomość programu Płatnik Plus (niezbędna)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • samodzielność w realizacji zadań
  • przyjazne środowisko pracy

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń zawierających CV i list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa