Kierownik zespołu koordynatorów projektów unijnych

IDConsulting Sp. z o.o.

54-403 WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma ID Consulting sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierownika/czki zespołu koordynatorów projektów unijnych.

Zakres obowiązków:
1. Nadzór nad realizacją projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem.
2. Nadzór nad realizacją projektów od strony merytorycznej.
3. Nadzór nad zgodnością projektów z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów współfinansowanych z PO KL.
4. Zatwierdzanie wniosków o płatność.
5. Zarządzanie zespołem 10 koordynatorów.
6. Ścisła współpraca z Zarządem.

Oferujemy:
1. Pracę w dynamicznym, młodym i przyjaznym środowisku
2. Elastyczność w zakresie zatrudnienia oraz godzin pracy
3. Profesjonalne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
4. Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
5. Wynagrodzenie w wysokości 5000 zł netto. Możliwość zwiększenia wynagrodzenia wraz z rozwojem organizacji.

Wymagania

Wymagania:
1. Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
2. Dyspozycyjność w zakresie jednego etatu, w dni robocze.
3. Gotowość do okresowych wyjazdów służbowych.
4. Bardzo dobra znajomości obsługi komputera w zakresie programów MS Office: Word, Excel.
5. Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej.
6. Wykształcenie wyższe.
7. Doświadczenie w koordynowaniu działań, kierowaniu zespołem, delegowaniu zadań.
8. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

1) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 14.11.2014r. za pośrednictwem formularza.
2) Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila nazwy stanowiska na które Państwo aplikują.
3) Prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883” przez ID CONSULTING sp. z o.o.
4) Na tym etapie rekrutacji prosimy o kontakt wyłącznie drogą mailową.
5) Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

W swojej ofercie idconsulting posiada szeroki zakres usług doradczych or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca