Kierownik Zespołu Konstruktorów Elektroników/ Programistów

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Kierownik Zespołu Konstruktorów Elektroników/ Programistów systemów wbudowanych (embedded)

Opis stanowiska:

•zarządzanie zespołem programistów,

•wdrożenie i realizowanie strategii rozwoju zespołu,

•realizowanie powierzonych projektów,

•rozwój tworzonych produktów,

•rozwiązywanie problemów technicznych.

Podstawowe wymagania:

•wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja, automatyka/robotyka),

•doświadczenie na podobnym stanowisku,

•znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i programowania,

•znajomość zagadnień z zakresu techniki analogowej i cyfrowej,

•znajomość z zakresu projektowania analogowych i cyfrowych układów programowalnych,

•znajomość zagadnień związanych z projektowaniem odwodów drukowanych,

•znajomość j. angielskiego w zakresie swobodnej komunikacji,

•zdolność analizy problemów i ich rozwiązywania,

•umiejętność pracy w grupie,

•dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów zagranicznych (Japonia).

Mile widziane:

•znajomość sterowania diodami laserowymi,

•znajomość C# i LabView

•uprawnienia SEP do 1kV

•znajomość programowania w C, C++, Assembler zorientowanych na mikrokontrolery 32bitowe,

•znajomość układów FPGA i CPLD oraz języka Verilog i VHDL,

•znajomość MS Project.

Oferujemy:

•interesującą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

•możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

•udział w zaawansowanych technologicznie projektach,

•wyjazdy zagraniczne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.