Kierownik Zespołu Inżyniera Kontraktu / Doradcy Technicznego

Control Process S.A.

Kraków, Warszawa, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za świadczenie usług doradztwa technicznego, projektowych oraz nadzoru inwestorskiego dla sektorów energetycznego oraz gazowniczego
  • tworzenie zespołów nadzoru inwestorskiego w ramach świadczonych usług, wybór oraz kontraktowanie podwykonawców
  • odpowiedzialność za przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do przeprowadzania postępowań przetargowych
  • przygotowywanie ofert (wycena usług) na świadczenie usług doradztwa technicznego, nadzoru inwestorskiego

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość prawa budowlanego i procedur FIDIC
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • m.in. 5 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami świadczącymi usługi projektowe, doradztwa technicznego lub inżyniera kontraktu dla sektora energetycznego lub gazowniczego
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • dobra znajomość sektora gazowniczego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wolne weekendy
  • udział w ciekawych projektach
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwa ścieżka rozwoju zawodowego
  • przyjazna atmosfera w pracy

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji