Kierownik Zespołu Instalacji Sanitarnych

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref. 75/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Nadzór nad obsługą techniczną systemów i instalacji: wodnokanalizacyjnych, systemów sanitarnych, HVAC, systemów pożarowych, instalacji technologicznych, stacji uzdatniania wody;
  • Nadzór nad wykonywaniem prewencyjnych przeglądów okresowych oraz napraw urządzeń w/w systemów;
  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji eksploatowanych systemów i urządzeń;
  • Koordynowanie i dokonywanie odbiorów prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne w zakresie konserwacji i przeprowadzonych napraw eksploatowanych systemów i urządzeń;
  • Zarządzanie podległym zespołem, planowanie rozwoju, wyznaczenie oraz weryfikacja realizacji powierzonych zadań.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych;
  • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika oraz jego dzieci;
  • Dofinansowanie do żłobków, przedszkoli dla dzieci Pracowników.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • Doświadczenie zawodowe 5 lat, w tym min. 3 – miesięczne doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Świadectwo kwalifikacyjne grupy II D i E;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Język angielski na poziomie min. podstawowym;
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i sprawność w działaniu;
  • Umiejętności analityczne i w zakresie zarządzania informacjami;
  • Mile widziane specjalistyczne szkolenia techniczne lub budowlane;
  • Mile widziane uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV za pomocą opcji "Aplikuj" do dnia 27.08.2020r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.