Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Budopol-Poznań Sp. z o.o.

Firma Budopol - Poznań Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku budowlanym od 1955 roku. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych, ale realizujemy również obiekty w formule “zaprojektuj i wybuduj”. Prowadzimy prace na terenie województwa Wielkopolskiego oraz poza jego granicami. Poniżej przedstawiamy główne obszary działalności firmy:

• BUDYNKI SŁUŻBY ZDROWIA - budowa, modernizacja, przebudowa i remonty szpitali oraz przychodni zdrowia. Zajmujemy się także technologią gazów medycznych;

• WIELORODZINNE BUDYNKI MIESZKALNE - realizacja budownictwa mieszkaniowego, zarówno w stanie deweloperskim jak i pod klucz;

• OBIEKTY OŚWIATOWO-NAUKOWE I SPORTOWE - budowa i rozbudowa obiektów dydaktyczno-naukowych dla wyższych uczelni, obiektów laboratoryjnych, szkół, przedszkoli oraz hal gimnastycznych;

• BUDYNKI KULTURY - budowa i rozbudowa sal widowiskowych, teatrów, bibliotek i domów kultury;

• OBIEKTY BIUROWE, USŁUGOWE I PRZEMYSŁOWE - realizacja biurowców wraz z wyposażeniem i aranżacją, budowa hal przemysłowych, terminali, budynków usługowych i handlowych;

• PRACE ELEWACYJNE - wykonywanie prac termomodernizacyjnych oraz remontów elewacji wielkopowierzchniowych, w tym elewacji wentylowanych i fasad systemowych;

• RENOWACJA ZABYTKÓW - prowadzenie kompleksowych prac renowacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych na obiektach wpisanych do rejestru zabytków i pod nadzorem konserwatorskim;

Więcej informacji: www.budopol.poznan.pl

W związku z rozwojem firmy oraz realizacją projektów z zakresu budownictwa kubaturowego i przemysłowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zespołu Budów

Od: Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Budopol-Poznań Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Kluczowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • Uczestnictwo w strategicznych decyzjach organizacji.
  • Dbanie o optymalny rozwój firmy przy uwzględnieniu sytuacji na rynku oraz planów firmy.
  • Odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie działalnością spółki (głównie w obszarze technicznym, produkcyjnym oraz handlowym).
  • Przygotowywanie i realizacja budżetu firmy oraz jego analiza i bieżący nadzór.
  • Odpowiedzialność za politykę handlową, utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.
  • Zarządzanie operacyjne działalnością podległych.
  • Koordynacja oraz nadzór nad prowadzonymi przetargami, negocjacjami z wykonawcami czy podpisywanymi kontraktami.
  • Zarządzanie zespołem.
  • Rozwój zespołu, praca nad wspólnymi celami i efektywnym dążeniu do nich.
  • Dbałość o właściwą komunikację między poszczególnymi działami firmy oraz oddziałami.
  • Optymalizacja kosztów prowadzonej działalności we wszystkich podległych jednostkach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane, mile widziane ekonomiczne.
  • Minimum 10 lat doświadczenia w branży budowlanej, preferowane budownictwo kubaturowe oraz minimum 3 lata doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień dotyczących budownictwa i prowadzenia firmy w tej branży.
  • Niezbędna jest znajomość zagadnień technicznych, finansowych oraz prawnych w zakresie budownictwa lądowego.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, zdobywania kontaktów handlowych oraz podtrzymywania relacji z klientami.
  • Doświadczenie oraz umiejętność zarządzania zespołem, budowania i rozwoju silnego zespołu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane).
  • Samodzielność w działaniu.
  • Dyspozycyjność.
  • Zdolność analitycznego myślenia, szybkiego wyciągania wniosków.
  • Inicjatywa, energia w działaniu.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycje na rynku budowlanym.
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów, zapewniającego gwarancje zawodowego i osobistego rozwoju.
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.