Kierownik/Zastępca Kierownika Sklepu w Warszawie MarcPol S.A

MarcPol S.A.

05-092 Łomianki, mazowieckie

Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka.
Jeśli jesteś osobą potrafiącą pracować w zespole, szybko się uczysz, jesteś zaangażowany w powierzone Ci obowiązki lub szukasz pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom - przyjdź do Nas!
Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę oraz produkt najwyższej jakości. Poszukujemy więc Pracowników otwartych na nowe wyzwania, zorientowanych na Klienta, z którymi wspólnie osiągniemy założone przez nas cele.

Miejsce pracy: 05-092 Łomianki

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za zatowarowanie sklepu i jakość towaru
- Przestrzeganie procedur i standardów firmy
- Realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych
- Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
- Dbałość o powierzone mienie
- Kierowanie pracą zespołu

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w handlu detalicznym w branży spożywczej min. 2 lata
- Znajomość produktów z działów świeżych
- Samodzielność i dynamizm w działaniu
- Predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem
- Umiejętność motywowania zespołu pracowników
- Orientacja na wysoki poziom obsługi klienta