Kierownik Zakupów

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Obecnie, w związku z dalszym, dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy Kierownika Zakupów, który będzie odpowiedzialny za budowę strategii zakupowych i wprowadzanie najnowszych standardów, optymalizując proces w obrębie łańcucha dostaw.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z kapitałem polskim, która specjalizuje się w branży stolarskiej, obsługując sektor biznesowy.

Opis stanowiska

  • tworzenie standardów i procedur związanych z zakupami;
  • rozpoznanie rynku dostawców materiałów, produktów i usług, poszukiwanie nowych dostawców;
  • nawiązywanie kontaktów z dostawcami i utrzymywanie dobrych relacji;
  • negocjacje i zawieranie umów;
  • ocena dostawców, monitorowanie warunków współpracy i jakości;
  • zarządzanie ok. 10-osobowym zespołem;
  • wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w procesach zakupowych;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • monitorowanie procesu zakupów;
  • optymalizacja procesu i kosztów.

Profil kandydata

  • doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów, zaopatrzenia lub logistyki;
  • doświadczenie w negocjowaniu kontraktów;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • wykształcenie wyższe, najlepiej ekonomiczne lub logistyczne;
  • doświadczenie menadżerskie;
  • umiejętność rozwijania oraz prowadzenia efektywnej polityki zakupowej;
  • znajomość systemów e-procurement;
  • umiejętność zarządzania ludźmi i procesami oraz nawiązywania i utrzymywania relacji;
  • doskonałe zdolności organizacyjne i zarządcze.

Oferujemy

  • opieka medyczna finansowana przez firmę;
  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę;
  • bogaty pakiet kafeteryjny (m.in. karta sportowa, wejścia do kina i teatru);
  • własna sala fitness, a w niej także zajęcia zorganizowane.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page