Kierownik Zakupów

Perfect Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,

dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref. 16/02/2020

Zakres zadań:

• Odpowiedzialność za pozyskiwanie materiałów zgodnie z wymogami jakościowymi, terminowymi i budżetowymi

• Strategiczne zarządzanie podległą kategorią (dostawcy, materiały, transport)

• Zarządzanie nad magazynami surowców i materiałów

• Budowanie długoterminowych relacji z dostawcami

• Prowadzenie negocjacji cenowych

• Sporządzanie zestawień i analiza ofert, tworzenie raportów na potrzeby Spółki

Oferujemy:

• Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

• Wynagrodzenie w wysokości od 8000 zł do 10000 zł brutto

• Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą

• Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Liczne benefity

Wymagania

• Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację (min. poziom B2)
• Umiejętności prowadzenia negocjacji, budowania dobrych relacji z klientami
• Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy z danymi
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Samodzielność, kreatywność

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie