Kierownik Zakupów - Branża Opakowaniowa

Michael Page

Tomaszów Mazowiecki, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z dynamiczną ekspansją firmy na rynkach CE i budową nowych zakładów, obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Zakupów. Wybrana osoba będzie zlokalizowana w zakładzie produkcyjnym oddalonym od Łodzi o 40km (45 minut drogi).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy producent opakowań, należący do większego Holdingu z siedzibą w Austrii.

Opis stanowiska

  • Opracowanie strategii zakupowej dla zakładów produkcyjnych w Polsce (zakupy pośrednie i bezpośrednio produkcyjne)
  • Opracowanie i wdrożenie procedur zakupowych, implementacja dokumentów i instrukcji zakupowych
  • Zapewnienie prawidłowości i transparentności procesów zakupowych
  • Analiza obecnej sytuacji, ocena aktualnych dostawców i warunków, na których prowadzona jest współpraca
  • Poszukiwanie nowych źródeł dostaw (sourcing) surowców, opakowań, usług około produkcyjnych (CAPEX, MRO) na rynku lokalnym i europejskim
  • Opracowanie i wdrożenie procedury oceny dostawców
  • Odpowiedzialność za zespół zlokalizowany w dwóch zakładach produkcyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 4 lata doświadczenia w zakupach strategicznych w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w category management poparte sukcesami
  • Znajomość rynku dostawców w kluczowych kategoriach (surowce, opakowania, MRO)
  • Znajomość procedur zakupowych i Kodeksu Cywilnego w zakresie zawierania umów
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
  • Samodzielność i cechy przywództwa
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość dołączenia do stabilnej finansowo i rosnącej organizacji w tempie dwucyfrowym
  • Szeroki wachlarz benefitów który wyróżnia organizację pośród innych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tomaszów Mazowiecki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page