Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Jobfinder

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta prowadzącego działalność produkcyjno- handlową w branży Retail, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Nr Ref: WAG14KZPC

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie procesem produkcji- organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie działań produkcyjnych,
  • tworzenie długo i krótkoterminowych planów produkcji, nadzór nad realizacją planów,
  • koordynowanie zamówień, sprzedaży (import-export),
  • efektywne zarzadzanie kilkudziesięcio-osobowym zespołem,
  • nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz pracowniczej,
  • rekrutacja nowych pracowników,
  • zarządzanie budżetem produkcyjnym,
  • rozwiązywanie bieżących problemów,
  • wsparcie działu handlowego w osiąganiu jego celów sprzedażowych,
  • raportowanie do zarządu.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętności delegowania i organizowania pracy podległego zespołu,
  • komunikatywność i zdolności przywódcze,
  • znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Jobfinder – Agencja Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 1998 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji