Kierownik Zakładu Produkcyjnego- biżuteria

Jobfinder

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to firma, która od 20 lat produkuje biżuterię na rynek krajowy i zagraniczny. Wyroby słyną z wysokiej jakości i oryginalnego wzornictwa, inspirowane są oryginalnymi wzorami znanych firm jubilerskich. Biżuteria ta pokryta jest złotem i srebrem z wykorzystaniem znanych w całej Europie kryształów CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements. Do swojego dynamicznego zespołu poszukuje specjalisty na stanowisko:

Opis stanowiska:
• zarządzanie, organizowanie oraz koordynowanie działań produkcyjnych,
• koordynacja dokumentacji,
• koordynowanie zamówień, sprzedaży ( import-export)
• zarządzanie kilkudziesięciu-osobowym zespołem,
• prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
• prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
• zarządzanie budżetem produkcyjnym,
• realizowanie planów produkcyjnych,
• rozwiązywanie problemów,
• przygotowywanie raportów,
• współpraca z zarządem firmy we wspieraniu działu handlowego i jego celów sprzedażowych.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (mile widziane w branży konfekcjonowania),
• umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
• umiejętność delegowania zadań i organizowania pracy podległego zespołu,
• znajomość języka angielskiego,
• silna osobowość,
• cechy przywódcze.

Nasz Klient oferuje:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w prężnym środowisku
• możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pracy.

Prezentacja firmy

Jobfinder – Agencja Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 1998 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji