Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik Zakładu Produkcji

Miejsce pracy: Wołomin, Zielonka, Sulejów, Warszawa

Zakres obowiązków:

- nadzór nad procesem produkcyjnym na wszystkich etapach
- terminowa realizacja zadań produkcyjnych
- organizacja procesu produkcyjnego
- odpowiedzialność za wyniki jakościowe i wydajnościowe
- organizacja i nadzór pracy podległego zespołu

Oczekiwania:

- min 5 lat doświadczenia w pracy na produkcji, mile widziane na stanowisku kierowniczym
- wykształcenie w obszarze technicznym
- znajomość zasad funkcjonowania zakładu produkcyjnego
praktyczna umiejętność pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych o ruchu ciągłym, znajomość nowoczesnych metodologii i trendów w zarządzaniu produkcją-

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z klientem,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy na najnowocześniejszych maszynach w parku technologicznym
- niezbędne narzędzia pracy
- ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego

Numer referencyjny: KZP/2/2019/wa2/am
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.