Opis stanowiska pracy

Kandydat na stanowisko Kieronika wykończalni skór będzie odpowiedzialny za:

  • ustawienie agregatów malarskich zgodnie z parametrami do pracy,
  • mieszanie oraz przygotwanie farb i lakierów do aplikacji na skóry,
  • przygotowanie maszyn do pracy,
  • stosowanie się do bieżących poleceń majstra wykończalni.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • dyspozycyjności oraz rzetelności,
  • umiejętności przeliczania jednostek gramów z próbek na partie produkcyjne,
  • umiejętnosci szybkiego uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Zakłady Garbarskie STOPKA jest jednym z największych garbarni w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Rolnictwo